arrowUp
+420 603 581 194
rehakovi@rhr.cz

Videa

Vítejte

Dne 9. června 2009 přivezl kamion z německa prvních šest koní z chovu pana Raiera, předsedy svazu chovatelů haflingů v Hesensku. Pan Raier, přes své předchozí zranění, k nám koně osobně doprovodil. Slavnostního předání koní se rovněž zúčastnili představitelé Svazu haflingů ČR.


 

Slavnostní zahájení

Krátce po příjezdu prvních koní na ranč jsme sezvali přátele a známé, kterým jsme představili ranč, chované koně plemene Hafling a současně jsme pokřtili dvě hříbata, kobylku Natty jejímž kmotrem se stal starosta hasičů pan Josef Růžička a hřebečka Wada jehož kmotrou bala starostka obce paní Jiřina Loupová.


 

Křest prvního hříběte narozeného na ranči

Pro naše známé jsme uspořádali oficiální křest hřebečka, který se u nás narodil jako první hříbě. Po otci se koník oficiálně jmenuje AaronR, protože se narodil na Josefa a jeho kmotrem je náš kamarád Josef, tak koník ponese jméno Pepan. Součástí křtu bylo seznámení hostů s celým naším chovem, provedení vlastního křtu Pepana, tradiční občerstvení a neformální zábava přítomných. Pro přítomné děti bylo připraveno permanentní sprchování.


 

Módní přehlídka

Eva, majitelka obchodu s dámskou konfekcí "Evina móda" v Mladé Boleslavi pokračovala v cyklu módních přehlídek v atraktivním prostředí našeho ranče. Přehlídka byla určena především stálým zákaznicím obchodu a našim přátelům z vesnice. Vlastní přehlídku presentovaly špičkové modelky z agentury Fashion D.F.C. Fashion Club z Brna, občerstvení připravil špičkový šéfkuchař Michal Goth se svými spolupracovníky, přičemž se pan šéfkuchař ujal i role kmotra dalšího hříběte, malého Arta. Účastnice přehlídky měly možnost předváděné zboží ihned vyzkoušet.


 

Křest hříbat


 

Hříbě s rolničkou /Kantoři/


 

Bronzová premiéra

Apao a Sam se pod vedením Zdeňka Jiráska zúčastnili 4.- 6. 5. 2012 v Semicích svého prvního veřejného vozatajského vystoupení. V celkovém hodnocení kategorie „pony“ se umístili na třetím  místě, mezi haflingy byli první. Pro tento pár je to velmi slibný start sportovní dráhy.


 
logo2
iconROKYTÁ HALFING RANČ
Ing. Milan Řehák
Dolní Rokytá 6
295 01 Rokytá
icon+420 603 581 194
iconrehakovi@rhr.cz
iconFACEBOOK
iconINSTAGRAM